Tentu un dažādu karkasu ražošana - tā ir mūsu firmas specializācija.

Nojumes, celtniecības tenti, tentu teltis un paviljoni. Tāpat asortimentā Jūs atradīsiet aizkaru joslu tentus, piekabes - automobiļiem, puspiekabes - kravas transportam un pat tentus mikroautobusiem. Mūsu augstvērtīgā produkcija ir daudzveidīga, gan krāsu, gan gabarītu izvēli, kā arī ar konstrukcijas formām un stiprinājuma furnitūru. Mūsu uzņēmums izgatavos Jums tentus, kuri izcelsies, būs uzticami un izskatīgi. Mēs izgatavosim tentus ar uz tiem izvietotu reklāmu, vai konkrētu brenda zīmi. Tas palīdzēs Jums piesaistīt cilvēku uzmanību. Lai izceltu savu individualitāti, pie mums Jūs varat pasūtīt jebkuras konfigurācijas un krāsas tentus.

Karkasi un tenti palīdzēs aizsargāt, pārvadājot kravu, tents aizsargās Jūsu preci no sliktiem laika apstākļiem un neļaus to pazaudēt. Tenta uzstādīšana – visuzticamākais, ērtākais un vienkāršākais veids, kā pasargāt uz automobīļa pārvadājamo kravu, Mūsu kompānija izgatavo tentus no kvalitatīviem PVH materāliem. Izvēlēties materiālu ir nepieciešams, atkarībā no automašīnas virsbūves, bet parasti seguma blīvums sastāda no 630 līdz 900 gramiem uz 1 kvadrātmetru.

Mūsu firma jau labu laiku strādā tentu izgatavošanas jomā. Jūs patīkami pārsteigs mūsu cenas un iepriecinās kvalificēti darbinieki. Mūsu klienti dod mums visaugstāko darba novērtējumu – izcili.

Es piekrītu

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat mūsu privātuma politikai